Jeśli jest coś, co pomoże przyszłej mamie  poczuć się bardziej komfortowo w naszym studio… koniecznie powiedz o tym przed sesją!!! Staniemy na uszach byś mogła czuć się jedyna i niepowtarzalna!!

Jak przygotować się do sesji?

Co ze sobą zabrać, jak się ubrać, o czym warto pomyśleć zanim staniesz przed obiektywem?

Okres oczekiwania na nowe życie to niezwykły czas –  warto te chwile uwiecznić i zatrzymać na zawsze w kadrach budzących piękne wspomnienia. Zrobimy wszystko aby czas spędzony w naszym studio był przez Was mile wspominany. Przyszła Mama nie zawsze dobrze znosi czas kiedy pod jej sercem rośnie jej największy skarb, jednak warto uwiecznić piękno początków macierzyństwa- każda przyszła Mama wygląda wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Nie warto odkładać sesji na ostatnią chwilę – ostatnie tygodnie ciąży to czas emocjonującego oczekiwania na nowego członka rodziny. Dlatego na sesję, która podkreślić ma wyjątkowy stan przyszłej mamy najlepiej umówić się między 29 a 35 tygodniem ciąży. Wtedy brzuszek jest już ładnie widoczny i pięknie się prezentuje na zdjęciach, a przyszła Mama może spokojnie  skupić się na tym, by zaczarować  obiektyw. Na sesji ciążowej przyszła Mama ma do dyspozycji całą kolekcję pięknych sukien ciążowych  i dodatków dostępnych w naszym studio. Pomożemy dobrać strój najlepiej podkreślający wszystkie atuty przyszłej mamy.

Istnieje możliwość zaproszenia do studia profesjonalnej wizażystki, która zadba o to by przyszła Mama wyglądała jeszcze bardziej wyjątkowo!!

Warto zabrać

ubrania na zmianę

jak najbardziej można zabrać własne stylizacje

ubrania dla taty

jasną (najlepiej jednolitą bez wzorków) koszulę, koszulkę, (warto pamiętać aby stylizacje zabrane prze was zarówno mamy jak i taty były w stonowanych, neutralnych kolorach)

ubrania dla rodzeństwa

ubrania na zmianę dla starszego rodzeństwa jeśli ma być obecne na zdjęciu